Příběh Akemi 3.část

23. února 2009 v 15:10 | Akemi |  Příběhy Akemi
3.část z 1.série xDV temné místnosti seděl Orichimaru.Před ním stála postava zahalená v dlouhém plášti.Orochimaru se usmál a řekl:,,Najdi tu holku!Když nepřijde ona sem,donuť ji - nebo zabij.Máš dost dobrý důvod,aby přišla.Tak ho využij!!"
Dívka se zebe strhla plášť.Měla blond vlasy s růžovým melírem,docela krátké a v zadu jí stály podobně jako Sasukemu.Na pravém rameni měla přes loket až po dlaň rovnou řadu malých dírek.Zašklebila a zašeptala:,,Nebojte se Orochimaru-sama!Na mě se můžete spolehnout!"
....................................................................................................................................................
Akemi se toulala prázdnou noční ulicí v Konoze.Před hodinou se probrala v nemocnici.Ten Sensei Kakashi jí říkal něco o silné vůli nebo co.Po cestě do Konohy se jí totiž Naruto zvědavě vyptával,ODKUD tu pečeť má.Když mu řekla,že ji napadl nějaký dlouhovlasý chlápek,kousnul ji do ramene a zase zmizel (mezitím ona omdlela),začal jí vysvětlovat,že ,,ten chlápek,, se jmenoval Orochimaru a že je jeden z legendárních sanninů.Pak jí řekl,že v jejich vesnici je jeden jounin,který tu pečeť umí zneškodnit.Akemi jen s radostí souhlasila.

Prošla kolem jedné malé restaurace a uslyšela známý hlas,který do ní hučel celou cestu do Konohy.Vešla do ní a uviděla Naruta jak se cpe nějakými nudlemi.Nená padně si přisedla.Sledovala Naruta,jak dojídá,odkládá prázdnou misku a až pak teprve si jí všimne.
,,Jé nazdar!Co ty tu děláš??!!"zaptal se jí a radostně se usmál.
,,Nic,jen tu tak pět minut sedím a dívám se na tebe jak se něčím láduješ!"řekla jakoby nic.
,,To není něco!To je Ramen!A navíc v této restauraci ho mají nejlepší v celé Ohnié zemi!!"začal jí vysvětlovat.
,,Dobře,tak si dám jednu velkou porci!Páni!Jakej já mám hlad!!"usmála se a vytáhla nějaké peníze.
,,To sníš?Jeden by to neřek!"prohlédl si ji nevěřícně Naruto.
,,Musím hodně jíst,protože při pohybu spotřebuji spoutu energie a navíc čtvrtinu jídla které sním použiji na novou chakru.Možná proto jste mě tak lehce porazili,v té době jsem neměla skoro vůbec nic na jídlo."poslední větu jen tak zamumlala,jako by se za sebe kvůli tomu styděla.
Pak před ni položili misku a Akemi se dala do jídla.
,,Hm...to je dobrý!!Asi si vezmu ještě jednu porci!"
,,No..a jakou jsi měla vůbec misi?"zeptal se Naruto jen tak mimo děj.Akemi se zastavila.Rychle dojedla sousto a utřela si pusu.Dívala se do misky a dlouho noc neříkala.Naruto začínal být nervózní.Pak ale ze sebe Akemi vytáhla:
,,Musela jsem zachránit svou sestru Ayushiko..."
,,Ty máš sestru?"podivil se Naruto.
,,Jo!Ještě mám otce a...měla jsem..PANE BOŽE TO TU MUSÍME ŘEŠIT NAŠE RODINNÝ PŘISLUŠNÍKY?"zakřičela až se celý krám otřásl.Pak začala znovu jíst.
Naruto ji chvíli pozoroval a řekl:,,Hinata ti vzkazuje,že se máš zítra stavit,aby ti pomohla ušít nové oblečení..."
,,Jo..budu tam!"
,,Nezapomeň na to!Bude tě čekat.."
,,Hmm.. neboj!"
,,No tak já půjdu..už bych měl jít spát,zítra mám tréning!Tak dobrou!"zvednul se Naruto a odešel.
,,Jo,čau!!"zavolala za ním Akemi a věnovala se dál jídlu.
.................................................................................................................................................

Druhý den odpoledne se vydala k Hinatině domu.Nade dveřmi byl veliký nápis HYUUGA.Akemi se při pohledu na něj usmála a přeskočila zeď.Na malém cvičícím prostoru stál Neji.Měl klidný postoj a díval se na Akemi jako na nějakého vetřelce.
,,Kdo jseš?"zeptal se jí.
,,Akemi Sugumi a mám tu sraz s Hinatou.Podle toho tvího xichtu usuzuji,že nevíš,kto to je.."odpověděla a ležerně si prohlídla nehty.Nejimu se její tón nelíbil.
,,Hinata je pryč,vrátí se za nějakou dobu.Co ten čas nevyužít a trochu si zatrénovat?Jen já a ty!Duel!"řekl.Akemi se to líbilo.
,,Dobře,vsaď se,že prohraješ!"štěkla na něj a s úsměvem udělala bojový postoj.
Pak proti němu vyběhla.Sevřela ruku v pěst a rozmáchla se jí po něm.Neji uhnul a pokusil se jí dát Juuken.Akemi uhnula,chytila ho za ruku,zapřela se a kopla po něm.Neji ji druhou rukou odrazil a ohodil ji od sebe.
Akemi zaryla nehty do země.zpomalila a narovnala se.
,,Zdá se,že budu muset použít více než tajutsu!"zavolala na něj a udělala pečetě:Opice,prasete,koně a ovce.
,,Fuuton:Neko rendan.."zašeptala a vypěhla proti němu.
Primitivní,pomyslel si Neji a dal jí Juuken přímo do hrudníku.Jen co se jí jeho ruka dotkla,zmizela.
Neji nedal na sobě vědět zmatení a zůstal stát.
,,Mám tě!!"ozvalo se za ním, Akemi mu skočila na záda a chytila ho pod krkem.Neji se odrazil a zády narazil do stěny.Akemi znovu zmizela.
Neji už byl připravený a byakuganem skoumal okolí kolem sebe.Pak uviděl podivný veliký tvar chakry,který padal na něj.Byla to velká čarná puma.
Skočila na něj a ramena mu přitiskla k zemi.Zaryla mu do nich špičky svích chakrových drápů.Neji zatnul bolestí zuby.Ještě se před ní nesnížil natolik,aby vykřikl.Ruce měl ale volné.Nachystal si další Juuken a byl připraven dát jí ho do žeber.
,,Stop!Přestaňte!!"ozvalo se.Puma i Neji otočili hlavy.U vrat stála Hinata s látkou v ruce.Oči mě rozšířené hrůzou.Sledovala rudé skvrny na Nejiho ramenech,které se pomalu zvětšovaly.
Puma bez zájmu seskočila z Nejiho a ozvalo se klasické *poof* a proměnila se v Akemi.
,,Dobře že jsi tu!Půjdeme?"zeptala se jí a pomalu odcházela do domu.Hinata ji doběhla.Ještě než zmizely v domě,Akemi se otočila na Nejiho,který stále ležel na zemi a usmála se na něj.Byl to rychlý úsměv,který ale hned zmizel.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 elis23 elis23 | Web | 24. února 2009 v 14:32 | Reagovat

už se nemůžu dočkat pokračování :)

2 Shinara-chan Sbíí ♥ Shinara-chan Sbíí ♥ | Web | 24. února 2009 v 15:02 | Reagovat

paráda :)

3 Shizuka Yoru SB Shizuka Yoru SB | Web | 24. února 2009 v 18:43 | Reagovat

jé chci pokračování :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama