3.Napadení vlkodlakem

14. června 2007 v 15:01 | Lady Annie |  Město v oblacích
Sarafines byla hrozně milá.Šli jsme spolu těmi královskýmy chodby a já jí musela říkat vše o tom,jak jsem se sem dostala.Pak jsme došly k zrcadlu,ale neviděla jsem ji.Místo ní tam stála taková žena v černém oblečení a spíš vypadala jako ve spodním prádle.Bylo černé a stejně jako její vlasy a nehty.Zděšeně jsem pohlédla na Sarafines ale ta si jen povzechla.
"To je má sestra Angarat.Je to královna Černé oblohy.Drtí náš svět a snaží se ho zmocnit.Ale když se ho zmocní,nikdy ve vašem světě nevyjde slunce.Byla jsi vybrána proto,abys chránila svůj svět,a taky náš.Jsi připravena toto podstoupit?"vysvětlila mi.Rozbušilo se ni srdce při této otázce.Možná,že právě budu mluvit za celý svět.A tak jsem řekla:"ANO!!!"Sarafines se usmála. "Angarat už ví,že jsi tu.Bude tě chtít zabít.Umí měnit podoby a toho možná využije.Třeba se promění v tvou komornou a pravou zničí.Třeba budeš mít zlý sen,ale na to musíš být připravena.A málem bych zapoměla-dnes je zelený úplněk a proto si dej pozor,"upozornila mne.Ale asi jsem udělala chybu,že jsem jí kývla.Pak mě Rubín odvezl do mého světa,kde byla noc.A Sarafines měla pravdu,noc měla zelený odstín.Ulehla jsem do postele a otevřela si okno.Náhle slyším vlčí vytí.Vyhlédla jsem z okna,a vidím na komíně protějšího domu obrys vlka.A ten se náhle postavil na nohy a já poznala vlkodlaka!
Ten zavětřil směrem ke mě.Určitě mě viděl.Vběhla jsem do pokoje a sfoukla svíčky.Pak se skrčila v rožku kam nesvítil měsíc.Vlkodlak vlezl do pokoje oknem.Byl přímo děsivý.Zacpala jsem si pusu a nos,abych nevykřikla a abych necítila ten jeho odporný zápach mokrého psa.Vlkodlak prohlédl celý pokoj,ale můj úkryt vynechal.Náhle někdo zaklepal.Vlkodlakovy se naježily chlupy a utekl oknem.Já ho za ním zabouchla a lehla si do postele.
"Dále!"vyhrkla jsem a dveře se otevřely.Stál tam otec.
"Broučku,nebyla si u večeře,"řekl a divně se na mne podíval.Při vzpomínce na jídlo se mi vybavily ty chutné koláčky od kuchařek královny Bílé oblohy a řekla jsem,že nemám hlad.
"Co to tu tak smrdí?Že jsi přivedla dalšího smradlavého psa z ulice?"rozčílil se otec.Ano,nosím tuláky domů,ale jsou to psi bez domova a já navíc chci mít štěňátko.
"Ano,ale pak se našel majitel a vzal si ho."řekla jsem rychle.
"Hlavně že je pryč.Dobrou,"ulevil si otec a zavřel dveře.Já byla ještě trochu vystrašená z vlkodlaka,ale pak jsem usnula.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama